“Złota Rączka” to przede wszystkim szybki serwis – rozwiązania codziennych problemów w domu! Nie działa gniazdko, zatkany zlew, awaria lampy, ciężka szafa, urwany prysznic, podłączenie kuchenki itp. Wiele prac da się wykonać w dniu zgłoszenia.

Nie czekaj zgłoś usterkę – całodobowy numer tel. 501 288 455

Nasze „Złote rączki” mają wszystkie uprawnienia do wykonywanie wszelkich prac domowych.

Drobne usługi serwisowe mają na celu utrzymanie państwa lokalu (posesji; biura, mieszkania itp.) w nienagannym stanie technicznym ale także jego modernizacja, adaptacja do innych celów, poprawa wyglądu lub zamiana aranżacji. Wykonujemy naprawy z zakresu :

  • Hydrauliki – problemy z wodą.
  • Elektryki – problemy z elektryką.
  • Stolarki – problemy z meblami.
  • Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.
  • Remontów mieszkań – malowania, drobne naprawy
  • Usługi transportowe – wszystkiego co da się przetransportować

Złota Rączka to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących wykonania różnych napraw w dogodnie wybranym przez siebie terminie bez zamartwiania się o koszty napraw ponieważ koszty te są stałe. Godzina napraw realizowanych przez naszą , złotą rączkę to tylko 59 zł. W przypadku zadań wymagających super szybkiej reakcji polecamy dwóch techników których godzina napraw wynosi tylko 99 zł. Dzięki parze techników  praca wykonywana jest jeszcze szybciej a Ty oszczędzasz czas i pieniądze! Dojazd do klienta na terenie działania – tylko 20zł.

Działamy na terenie Rybnika, Wodzisławia Śl., Żor